Benefi – P2P půjčka, internetová aukce půjčky peer to peer

Sháníte spolehlivou, rychlou a levnou půjčku a nemáte čas obíhat pobočky? Pak vyzkoušejte poměrně nové p2p půjčky benefi. Půjčit si můžete přímo od lidí, v tomto případě investorů, kteří se snaží zhodnotit své finance a vám to naopak pomůže. Půjčit si lze až 250 000 Kč.

Benefi vám půjčí bez registru

Zajímavou a novou platformou, kde lze vyzkoušet virtuální tržiště půjček, je Benefi. To poskytuje až 250 000 Kč se splatností od 6 do 60 měsíců. Úrok začíná již na 6%. S částkou do 100 000 Kč nejsou kontrolovány registry a nemusíte dokládat svůj příjem. U částek nad sto tisíc korun už musíte svůj příjem doložit. Můžete získat velmi výhodnou půjčku, kterou lze použít na auto, na rekonstrukci, na nákupy, na školné, na jazykový pobyt, apod. Půjčky jsou dlouhodobého charakteru, nehodí se jako půjčka před výplatou. Počítejte s poplatkem za vystavení aukce, který je zpravidla do 2% z půjčené částky.

Aukce půjček snadno a rychle

Čím dál více vyhledávané benefi aukce půjček vám umožní si půjčit skutečně rychle. Peníze můžete bez poplatku do 30 dní vrátit nebo lze kdykoliv splatit půjčku předčasně. Půjčky ve formátu peer to peer se u nás teprve zabydlují, nicméně díky dostupnosti a jednoduchosti si získávají stále více příznivců. Půjčit si mohou rodiče na mateřské, studenti, zaměstnanci, osvč i senioři. Je potřeba mít více než 18 let a stabilní příjem. Vyplnění formuláře vám nezabere více než 2 minuty. Zadejte si aukci a sledujte nabídku dalších investorů.

Stát se můžete také investorem, pokud máte volné prostředky. Investovat můžete do více půjček, od minimálních částek. Žadatelé nesmí být v exekuci, insolvenci, ve zkušební či výpovědní lhůtě. Správce portálu pro peer to peer půjčky dbá na dodržování pravidel ze strany investorů i žadatelů.