Bankerat – P2P půjčka, internetová aukce půjčky peer to peer

Online tržiště půjček pomáhají zprostředkovat půjčku přímo od investorů.. Půjčit si lze od 10 000 do 600 000 Kč. Je potřeba se zaregistrovat a vyčkat na posouzení bonity. Následně si vystavíte aukci, která trvá až 21 dní. Dalších 21 dní máte možnost se rozhodnout, zda si vybranou půjčku vezmete nebo ne.

Bankerat půjčka má tyto parametry:

  • 10 000 – 600 000 Kč
  • vyřízení online
  • bez poplatku předem
  • transparentní smlouva

Online aukce půjček vám poskytne hotovost až 600 000 Kč

Potřebujete-li si půjček, pak rozhodně vyzkoušejte aukce půjček až 600 000 Kč. Není potřeba nic víc, než mít pravidelný příjem. Půjčit si můžete díky tomu, že jde o půjčky od přímého investora, za velmi výhodných podmínek. Úroky se dosti podobají bankovním.

Platforma p2p půjčky k nám přišla z Velké Británie, odtud se rozšířila do USA. Jde o jeden z nejoblíbenějších způsobů jak si půjčit potřebnou hotovost, aniž byste museli oslovovat zprostředkovatele půjček.

Během 21 dní můžete získat opravdu výhodné nabídky. Investoři půjčují peníze na základě hodnocení žadatele, kterého prověří administrátor. Do online registrace je potřeba vložit osobní údaje, kontaktní údaje a pravdivé informace o výši příjmu, o tom, zda máte záznam v registru dlužníků a případně také exekuce. Vše je o vás v rámci scoringu zjišťováno. Online aukce půjček je nastavena tak, aby měl šanci získat půjčku každý, nicméně nejde o platformu pro dlužníky, problémové klienty a neplatiče, kteří svým závazkům nechtějí nebo nemohou dostát. Peníze poskytují soukromí investoři, kteří si své investice chtějí nějakým způsobem ochránit. Věřitelé si sami vyberou, komu půjčí a komu se raději vyhnou. Splatnost půjčky je nastavena dle individuálních parametrů.